Recenzie o Biorecin

 • Marta
  Krém Biorecin dokonale odstraňuje vrásky, ale chce to čas, pokiaľ ho budete neustále používať, bude výsledok oveľa lepší. Používam ho už dlho a aj blízki ľudia si všimnú, že začínam vyzerať mladšie. Po celú dobu používania krém nedráždil pokožku, ale naopak, stal sa hladkým a príjemným na dotyk.
  Biorecin
 • Jana
  Krém Biorecin mi veľmi pomohol. Pred objednaním krému na stránke som si prečítal recenzie ľudí. Všetci napísali pozitívne výsledky. Po týždni používania bola pokožka hladšia, pevnejšia a rovnomernejšia a predtým, ako vyzerala ako pergamenový papier, teraz to tak nie je. Vrásky a pigmentácia sú preč.
  Biorecin
 • Zuzana
  Nedávno nájdený krém Biorecin. Používala som to dva týždne. A čo k tomu povedať. Produkt má jemnú a príjemnú konzistenciu, ľahkú arómu. Po aplikácii sa rýchlo vstrebáva. Vrásky zmiznú takmer od prvej aplikácie, tie, ktoré sú hlbšie, potrebujú viac času, ale tiež zmiznú.
  Biorecin
 • Monika
  Vyskúšala som už veľa krémov proti starnutiu, ale rozhodla som sa pre Biorecin. Nič sa neobjavilo a po prvom týždni aplikácie som si uvedomil, že liek poskytuje efektívny výsledok, stav pokožky sa znateľne zlepšuje, je veľmi hladká a dokonca zmizne aj pigmentácia.
  Biorecin
 • Monika
  Hľadal som vhodné ošetrenie svojej citlivej pokožky veľmi dlho. A tak mi reklama pomohla nájsť ideál. Krém proti starnutiu Biorecin. S mojimi malými a hlbokými vráskami si poradil na 100%. Konečne moja tvár vyzerá sviežo a mladistvo.
  Biorecin
Užívateľské hodnotenie Biorecin
4.3
25